De vijfde editie van onze tweejaarlijkse waterrakettenwedstrijd was weer een succes!

Proficiat aan alle deelnemende groepen. De winnaar dit jaar was de raket Apollo 101 van de groep Team Rocket, met een afstand van 98,31m. De volledige uitslag vind je hieronder.

Tot in 2018 voor de zesde editie!

Werkgroep Bèta

1ste plaats

98,31m – Groep 10: Team Rocket

Raket: Apollo 101

Groepsleden + klas: Cedric Eelen, Vince van Oorschot, Twan Huysmans, Jeroen Belet (6LWI8)

2de plaats

95,26m – Groep 4: Piloten

Raket: SeminAir Force

Groepsleden + klas: Jeroen Sprangers, Stijn Rombouts, Joppe Lochten, Michaël Schoofs (6WWI6A)

3de plaats

69,33m – Groep 9: De drukdealers van ijscobar

Raket: Wilma I

Groepsleden + klas: Michiel Wauters (5WWI8C), Juul Accou (5WWI8C), Job Hoven (5WWI8C), Wout Joosen (5HW)

4de plaats

64,69m – Groep 7: De vliegende kiwi’s

Raket: Materiaal

Groepsleden + klas: Elise Vermeiren, Hanne Michielsen, Saar Van Delm, Kelly Lambrechts (6WWI6A)

5de plaats

49,72m – Groep 1: Ludo Rocket Team

Raket: Space Lu

Groepsleden + klas: Jules de Bruin, Alex Aerts en Reinhout Braspenning (6LWE)

6de plaats

38,26m – Groep 2: Team Turbo

Raket: Turbo Shuttle

Groepsleden + klas: Stef Joosen (6WWI8), Lander Kersemans (6WWI8), Mats Bruynen (6WWI6B)

7de plaats

38,11m – Groep 13: Iemand moet verliezen!

Raket: Iemand

Groepsleden + klas: Wout Vermeiren, Sven Peeters, René Fekkes, Robbe Vermonden, Symen De Keyser, Matthias Vanermen (5WWI8A/B)

8ste plaats

28,32m – Groep 11: De Koe met de zonnebril

Raket: F.O.N.S.

Groepsleden + klas: Michiel Van Eersel (5WWI8B), Ben Kerstens (5WWI8B), Jorne Georgissen (5WWI8C), Jasper Peeters (5WWI8)

9de plaats

20,55m – Groep 8: De Flitsende Flitsers

Raket: De Flitsende Flits

Groepsleden + klas: Lauren Van Hoof (6WWI6A), Eva Geerts (6WWI6A), Anne Van Gestel (6WWI6A), Inneke Van Hoeck (6WWI8)

10de plaats

17,74m – Groep 3: Rocket Power

Raket: The parking is the limit

Groepsleden + klas: Glenn Van Ham (6WWI6A), Jordi Verdonck (6WWI6A), Robin Peeters (6HA)

11de plaats

17,22m – Groep 15: Cake by the ocean

Raket:ayayayayaya

Groepsleden + klas: Paulien Leemans (6WWI6B), Michelle Wouters (6LWE), Lotte Vandekeybus (6LWE)

12de plaats

6,90m – Groep 6: Failing Idiots

Raket: THE Failure

Groepsleden + klas: Michael Kaethoven, Wouter Van Gestel (5WWI8A)

Apollo 101 van Team Rocket vliegt het verst!
Getagd op:        

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.